RoadTele
Language version
   English     Swedish
     www.RoadTele.com        biuro@roadtele.com          tel/fax: (012) 299 73 20        Kraków, ul. Mazowiecka 21, pok. 616
Serwis Pracy
programy Aupair
personel medyczny
Nasza oferta
tańsze rozmowy
międzynarodowe
Jak zamówić
zaoszczędź 80%
kosztów rozmów
RoadTele - Oferta
Nasza oferta ...

Oferowane usługi dają oszczędności do 80% kosztów rozmów międzynarodowych, łatwość korzystania, abonament aktywny we wszystkich krajach świata - nie wymaga zmiany aktualnego operatora, możliwość rezygnacji z usług(i) w każdej chwili, biling, kilka planów taryfowych, z których napewno chociaż jeden odpowiada Państwa potrzebom, 24 godzinny serwis dostępny z każdego miejsca na Ziemi, bardzo wysoka jakość połączeń, dogodne formy płatności.

Prawdziwe źródło oszczędności bez konieczności ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka. Możesz korzystać z naszego serwisu - uniknąć trudności i nadmiernych kosztów związanych z korzystaniem z telefonów/fax-ów za granicą nawet w czasie jednorazowej podróży.

Oferowany serwis:
  • World800
  • World800+
  • World800 "RingTo"
  • World Wide Toll Free Service (WWTFS)
  • CallReturn
World800 - międzynarodowe oraz międzystanowe połączenia z USA za pomocą numeru dostępowego.

World800+ - międzynarodowe połączenia telefoniczne z 32 krajów za pomocą numerów dostępowych.

World800 "RingTo" - bezpłatne dla dzwoniącego (rozmowa na koszt zamawiającego usługę) połączenie za pomocą numeru dostępowego w USA i Kanadzie z dowolnym numerem na świecie (zaprogramowanym przez zamawiającego usługę). "RingTo" jest doskonałym narzędziem dla międzynarodowych firm prowadzących działalność w USA lub Kanadzie - importerów, eksporterów, hoteli, biur podróży, organizatorów wycieczek, fili przedsiębirostw lub osób prywatnych pragnących umożliwić możliwość kontaktu dla swoich podróżujących, pracowników, studentów, rodzin lub też swoich klientów, kooperantów.

World Wide Toll Free Service (WWTFS) - używając dowolnej przeglądarki (Netscape, Explorer) potencjalni, aktualni klienci, pracownicy, członkowie rodzin mogą uzyskać darmowe połączenie telefoniczne (bez względu na swoją lokalizację na świecie) z firmą, osobą fizyczną, abonentem usługi. Aby połączyć się z abonentem usługi należy tylko wypełnić kilka pól na odpowiedniej stronie www a następnie nacisnąć na przycisk "Call Now - Dzwoń Teraz". W ciągu kilku sekund połączenie zostanie zrealizowane a jednocześnie system wyśle na adres abonenta e-mail zawierający numer telefonu oraz adres e-mail dzwoniącego. W ten sposób abonent usługi będzie posiadał listę pokazującą kto do niego dzwonił. W przypadku gdy połączenie nie mogło być zrealizowane abonent usługi będzie mógł sam skontaktować się z dzwoniącym do niego. Odpowiednia strona www może być dostarczona zgodnie z wymogami zamawiającego uslugę. Koszty połączeń dla usługi WWTFS są takie same jak dla serwisu World800 - plan taryfowy Platinium. Informacje i ceny.

CallReturn - międzynarodowe połączenia telefoniczne ze wszystkich krajów świata do wszystkich według najniższych stawek.

     Sposoby inicjacji połączenia:
  • Konwencjonalny: Państwo łączą się bezpłatnie z międzynarodową centralą, centrala automatycznie oddzwania do Państwa oraz włącza sygnał telefoniczny. Teraz możecie Państwo zadzwonić do każdego miejsca na kuli ziemskiej płacąc wg międzynarodowej taryfy, która jest jedną z najniższych na świecie.
  • NoDial - Nie trzeba specjalnego wyposażenia - NoDial używa komputera (PC) wraz z darmowym programem oraz zwykłego telefonu (nie potrzeba głośników, słuchawek, mikrofonu lub innego specjalnego wyposażenia jedynie polączenie z internetem). Po wypełnieniu danych abonenta program (poprzez sieć internetu) inicjuje połączenie na zwykły telefon. Rozmowa odbywa się poprzez sieć telefoniczną co zapewnia jej najwyższą jakość.
  • CallRequests Tak jak NoDial tylko połączenie telefoniczne jest uruchamiane poprzez wypełnienie formularza na stronie www.